II Bieg STO-nogi w Milanówku

W dniu 27 kwietnia (niedziela) trójka biegaczy naszego Stowarzyszenia wystartowała w drugiej edycji biegu STO-Nogi w Milanówku. Żyrafę tego dnia reprezentowali: Adam Szczepański, Paweł Matysiak i Waldemar Matysiak. Dystans biegu podobnie jak przed rokiem wynosił 10 km. Z resztą, podobieństw z pierwszą edycją było znacznie więcej. Mianowicie trasa prowadziła – tak jak przed rokiem – po tej samej pętli 5 km zlokalizowanej w południowej części Milanówka ze startem i metą na ulicy Fiderkiewicza, podobna również do ubiegłego roku była pogoda.

Start biegu rozpoczął się o godz. 10:00. Asfaltowa trasa była mokra po deszczach, które przeszły dzień wcześniej nad tą okolicą. Na poboczach było sporo kałuż, co tworzyło pewną analogię do ubiegłorocznej edycji. Było także rześko, z czego większość biegaczy z pewnością była zadowolona. W takich warunkach trójka naszych biegaczy poradziła sobie znakomicie. Zarówno Adam, Paweł jak i Waldemar zaraz po starcie zajęli swoje miejsca w peletonie i swoim tempem każdy z osobna pokonywał kolejne kilometry trasy.

milan_kolaz

Tak biegają członkowie ŻyrAFA. Od lewej: Paweł, Waldemar, Adam. Jest ogień!

Na mecie pierwszym z naszych biegaczy był Paweł, następnie Adam i Waldemar. Analizując międzyczasy widać dokładnie, że każdy rozłożył swoje siły tak umiejętnie, aby do końca móc utrzymywać swoje równe tempo. Do mety łącznie dobiegło 311 biegaczy. Wszystkim, którzy ukończyli bieg serdecznie gratulujemy. Po zakończonych zawodach, wszyscy uczestnicy wylądowali na „dołku”. Ku naszemu miłemu zaskoczeniu była to bardzo malownicza polana rekreacyjna, gdzie zamknięta została cała impreza. Pod względem organizacyjnym i sportowym II edycja Biegu STO-nogi była bardzo udana. Milanówek będziemy miło wspominać, z chęcią powrócimy tam za rok!

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Szczegółowe wyniki II Biegu STO-nogi w Milanówku (10 km):

Matysiak Paweł – 0:44:01 (78 miejsce w klasyfikacji generalnej)
Szczepański Adam – 0:49:18 (151 msc.)
Matysiak Waldemar – 0:54:07 nowa życiówka (208 msc.)

Relację z zawodów znajdą Państwo również na blogu Pawła

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *