Bieg Leśnika w Skierniewicach

W deszczowy poranek biegowa reprezentacja naszego stowarzyszenia wybrała się do Skierniewic, gdzie Nadleśnictwo Skierniewice po raz trzeci organizowało Bieg Leśnika. Na całe wydarzenie składały się dwa biegi: na 3,5 km i na 8,6 km, a ich trasy w całości przebiegały po urozmaiconym terenie Puszczy Bolimowskiej.bieg-36Co ciekawe udział w obydwu jest zupełnie darmowy. Lista startowa zapełniła się bardzo szybko (pula wynosiła 200 miejsc). Nic dziwnego, bo organizator zapewnił dla wszystkich m.in. elektroniczny pomiar czasu, koszulki techniczne, posiłek regeneracyjny oraz medale.

Drużyna Żyrafy stawiła się w składzie: Jacek Mitrowski, Łukasz Orzeszyna, Paweł Łęcki, Marcin Obłękowski i Adrian Zagrajek. Większość z nas wybrała możliwość wystartowania w obu biegach, a jedynie Paweł zostawił wszystkie siły na drugi, dłuższy bieg. Krótszy bieg posłużył nam do mocnej rozgrzewki, a Jacek zdecydował się nawet pobiec go ze swoim dzieckiem w wózku 🙂

DSC_0584

bieg-1

 

 

 

 

 

 

Dłuższy bieg był nieco trudniejszy, gdyż przebiegał między innymi po terenie wydmowym, gdzie oprócz pagórków było też trochę piachu. Mimo tego bardzo szybko z trasą uporał się Paweł Łęcki, który zajął wysokie 6-te miejsce. Kolejny z naszej ekipy był Jacek-42, dalej Marcin-63, Łukasz-65 i Adrian-87.

Wszystkim gratulujemy, a imprezę bardzo chwalimy i wpisujemy ją do kalendarza na przyszły rok 🙂

DSC_0606bieg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *