Dołącz do nas

Jeżeli chcesz brać aktywny udział w życiu Stowarzyszenia Żyr.A.F.A., masz ciekawe pomysły i chcesz współtworzyć razem z nami kolejne sportowe wydarzenia zostań naszym członkiem! Możesz to zrobić w trzech prostych krokach:

Etap I

Przeczytaj nasz Statut

doc

Etap II

Wypełnij deklarację członkowską

pdf

Etap III

Skontaktuj się z Nami : )

Jakie korzyści niesie ze sobą członkostwo w naszym Stowarzyszeniu?

Jesteśmy gronem osób pozytywnie zakręconych na temat aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia. I chcemy tą pasją zarażać innych, bo warto. Nie ograniczamy się jedną czy dwoma formami czynnej rekreacji, jesteśmy otwarci na wszystko co nowe i interesujące. Jeśli więc tak jak my, lubisz sport, a w tym: amatorskie bieganie, jazdę na rowerze, pływanie, spływy kajakowe, gry zespołowe, sporty zimowe itd. to z Nami poczujesz się dobrze.

Wspólnie bierzemy udział w biegach ulicznych i leśnych, wycieczkach rowerowych, sportowych happeningach i wszelakich działaniach promujących aktywny tryb życia w naszym społeczeństwie. Stanowimy drużynę i razem podążamy wspólną drogą.

Razem z Nami będziesz mógł poznać tajniki organizowania imprez sportowych, przyswoić zasady pełnego czerpania radości z uprawiania amatorsko sportu, a przede wszystkim dołożyć od siebie swoją „cegiełkę” do naszych kolejnych projektów : )