II Bieg Chełmońskiego

ulotka plakatInformujemy, że w dniu 21 czerwca 2015 r. odbędzie się druga edycja Biegu Chełmońskiego.

WYNIKI – 21 CZERWCA 2015

PODSUMOWANIE

ZDJĘCIA Z BIEGU: część 1, część 2, część 3, część 4

Celem biegu jest promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród mieszkańców Powiatu Żyrardowskiego i Gminy Radziejowice, promocja twórczości Józefa Chełmońskiego oraz podkreślanie jego związków z Ziemią Radziejowicką oraz integracja lokalnej społeczności.

W ramach Biegu Chełmońskiego 2015 zorganizowany zostanie bieg główny na dystansie 10 km oraz bieg rodzinny na dystansie 1 km. Miejscem biegu głównego jest gmina Radziejowice, pow. żyrardowski, woj. mazowieckie (zobacz na mapie).

Organizatorami Biegu Chełmońskiego 2015 są: Stowarzyszenie Żyrardowskich Amatorów Fizycznej Aktywności, Powiat Żyrardowski oraz Gmina Radziejowice.

Patronat honorowy nad Biegiem Chełmońskiego 2015 objął Starosta Powiatu Żyrardowskiego Pan Wojciech Szustakiewicz.

Udział w biegu równoznaczny jest z akceptacją Regulaminu Biegu Chełmońskiego.


ZAPISY NA BIEG GŁÓWNY (dystans 10 km):

1) Zapisz się na stronie: http://timepro.pl/form/2015020/

2) Wpłać opłatę startową w wysokości 20 zł. Dane do przelewu:

74 1140 2017 0000 4102 1306 3230
Stowarzyszenie Żyr.A.F.A.
Dolnośląska 8a
96-300 Żyrardów

Ważne: W tytule przelewu proszę podać imię, nazwisko i datę urodzenia, abyśmy mogli Cię zidentyfikować.

Limit uczestników biegu głównego to 180 osób. W biegu mogą wziąć udział wyłącznie osoby, które najpóźniej w dniu imprezy ukończyły 16 lat. O dostaniu się na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń i opłacenie wpisowego.


ZAPISY NA BIEG RODZINNY (dystans 1 km):

1) Zapisy odbywać się będą w dniu imprezy, w Biurze Zawodów od godz. 9:30.

Udział w biegu rodzinnym jest bezpłatny. Limit uczestników wynosi 40 osób. O dostaniu się na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.

W biegu biorą udział co najmniej dwu osobowe drużyny, w skład których wchodzą osoby dorosłe i dziecko.


PROGRAM IMPREZY W DNIU 21 CZERWCA 2015

 • 9:30-11:45 Wydawanie pakietów startowych w Biurze Zawodów
 • 12:00 Start biegu głównego na 10 km
 • 12:15 Start biegu rodzinnego na 1 km
 • 14:00 Uroczyste zakończenie imprezy, wręczenie pucharów i nagród

BIURO ZAWODÓW

Biuro Zawodów zlokalizowane będzie na terenie Gminnego Centrum Kultury „Powozownia” w Radziejowicach przy ul. Sienkiewicza 6, w pobliżu zabytkowego Pałacu Radziejowice (zobacz dokładną lokalizację na mapie). W miejscu tym zlokalizowane będą również szatnie i depozyty. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wartościowe pozostawione w depozycie.

biuro zawodow

Odbiór Pakietów Startowych oraz weryfikacja Uczestników odbędzie się w dniu 21 czerwca 2015 r. w Biurze Zawodów w godzinach 09:30-11:45. W celu odbioru Pakietu Startowego i weryfikacji zgłoszenia Uczestnika, należy posiadać ze sobą dokument tożsamości zawierający dane przekazane przy rejestracji. Osoby niepełnoletnie muszą dodatkowo posiadać wypełnione i podpisane przez rodzica lub prawnego opiekuna oświadczenie.

Każdy uczestnik w pakiecie startowym otrzyma m.in. pamiątkową koszulkę z logo Biegu Chełmońskiego, a na mecie okazały medal nawiązujący do twórczości Józefa Chełmońskiego, wodę mineralną i posiłek regeneracyjny.


TRASY

Bieg główny 10 kmTrasa biegu głównego prowadzi częściowo po ścieżkach leśnych, a częściowo po ulicach asfaltowych, ma dystans 10 km i prowadzi po obszarze gminy Radziejowice.

Start na ul. Sienkiewicza – ul. Główna – ul. Piaskowa – leśna ścieżka prowadząca do drogi pożarowej nr 21 (zielony szlak) – droga pożarowa nr 21 – leśne ścieżki – ul. Letniskowa – ul. Śródleśna – ul. Wiejska – ul. Mszczonowska – ul. Kręta – ul. Przemysłowa – ul. Sienkiewicza, gdzie umiejscowiona będzie meta biegu głównego.

W biegu głównym stosowany będzie elektroniczny pomiar czasu, przygotowany przez firmę TimePro.

 

 

Trasa biegu rodzinnego prowadzić będzie po terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego w Radziejowicach (MAPA).


PARTNERZY IMPREZY


Serdecznie zapraszamy – już po raz drugi – do malowniczych Radziejowic. Będzie się działo, w pozytywnym słowa tego znaczeniu. Zarezerwujcie sobie ten dzień: 21 czerwca 2015 roku, będzie warto!

10431373_485313671599646_6796190828603354885_o

10 komentarzy na temat “II Bieg Chełmońskiego

 1. WITAM WAS MAM PYTANIE W SPRAWIE KOSZULKI Z WASZEGO BIEGU .PRZY MOIM NAZWISKU NIE WIDNIEJE .CO MUSZĘ ZROBIĆ ABY OTRZYMAĆ KOSZULKĘ Z WASZEGO BIEGU MÓJ ROZMIAR ‚ L’. ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM

  • Dzień dobry,
   Proszę być spokojnym. Koszulki otrzymają wszyscy uczestnicy biegu głównego i rodzinnego. Rozmiary natomiast będzie można zgłaszać przy odbiorze pakietu.
   Oznaczenia „TAK” na liście zgłoszeniowej w kolumnie „koszulka” oznaczają tak naprawdę wniesione opłaty. Jest to błąd, który zaraz zgłosimy do naprawy osobie prowadzącej zapisy, tak aby oznaczenia wpłat, były rejestrowane już we właściwej kolumnie, tj. „Opłata”.
   Opłaty są wprowadzane na bieżąco, ale ręcznie, stąd też proszę się nie martwić jeśli np. zaraz po wpłaceniu wpisowego, nie ma jeszcze tego potwierdzenia na liście.

   Pozdrawiam

  • Dzień dobry,
   Zgoda rodzica na udział w Biegu stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu Biegu Chełmońskiego (str 6). Cały Regulamin dostępny na tej stronie – u samej góry. Czyste blankiety do wypełnienia również znajdować się będą w Biurze Zawodów.

   Pozdrawiam

 2. Witam,

  uiściłem opłatę 3 czerwca, a na liście zgłoszonych przy moim nazwisku nie ma „tak” w rubryce „opłata”. Co teraz?

  • Dzień dobry,

   Pana wpłata jest, proszę się nie niepokoić. Wpłaty są oznaczane ręcznie, stąd też najwidoczniej nastąpiło pewne przeoczenie, za które przepraszamy. Niezwłocznie zgłoszę to do osoby prowadzącej listę, aby uzupełniła ten wpis. A już teraz zapraszam na start.

   Pozdrawiam

  • Dzień dobry.

   Wykaz wpłat jest na bieżąco aktualizowany. Jak widzę Pana wpłata jest oznaczona, więc chyba nie ma powodu do niepokoju?

   Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *