III letni spływ kajakowy Bzurą – Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy na III Letni Spływ Bzurą, który odbędzie się 27 lipca 2014. Zbiórka przed spływem odbędzie się na Placu Jana Pawła II w Żyrardowie punktualnie o godz. 9:00. Tym razem pokonamy odcinek Kozłów Biskupi – Plecewice (planowy czas spływu 3,5 h). Po spływie będzie można zrelaksować się w piwnym ogródku Moto-Przystani w Plecewicach. Będzie można nabyć coś z grilla oraz coś do picia.

Udział w spływie wiąże się z opłatą wynoszącą 40 zł od osoby.

Po zbiórce w Żyrardowie udamy się samochodami do Plecewic (tutaj prośba o kontakt kto będzie jechał własnym samochodem i będzie miał wolne miejsce w aucie). W Moto-Przystani będzie można w bezpiecznym miejscu pozostawić auta i spokojnie wyruszyć na spływ.

Informacje oraz zapisy: 692 718 733 Michał Kruk, 506 540 445 Michał Matysiak, kontakt@zyrafazyrardow.pl. Zapisy prowadzimy do 17 lipca (czwartek).

Każdy uczestnik bierze udział w imprezie na własne ryzyko i własną odpowiedzialność. Osoby do 16-go roku życia wyłącznie pod opieką dorosłych. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody poniesione w czasie rajdu.

Do pobrania:

Regulamin spływu

Deklaracja uczestnictwa

Deklaracja uczestnictwa dla osoby poniżej 16 roku życia

spływ kajakowyIII

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *