Rowerowe Powitanie Wiosny 2015 – Zaproszenie

rowerowe powitanie wiosny 2015Serdecznie zapraszamy mieszkańców Sochaczewa i Żyrardowa do udziału w Rowerowym Powitaniu Wiosny, które odbędzie się 21 marca br. od godz. 9:00. Spędźmy ten czas aktywnie i dobrym towarzystwie!

Rowerowe Powitanie Wiosny ma na celu wzmocnienie integracji społecznej wśród mieszkańców i rowerzystów z Sochaczewa i Żyrardowa. Start oraz zbiórka zarówno w Sochaczewie (Park Garbolewskich – przy pomniku) jak i w Żyrardowie (tor kolarski – ul. Żeromskiego) wyznaczone zostały na godz. 9:00. Następnie grupy z obydwu miast wyruszą w trasę, by po ok. 17 km połączyć się i utworzyć jeden wspólny peleton. Na trasie rajdu zaplanowany główny postój i poczęstunek w Grodzie Białynin. Udział w rajdzie wynosi wpisowe w wysokości 15 zł. Dystans całego rajdu – dla uczestników z obu miast – będzie taki sam i wyniesie solidarnie 65 km (80% trasy to asfalt, 20% szuter).

Zapisy i dodatkowe informacje nt. wydarzenia pod nr tel. 725 555 582 (dla grupy z Sochaczewa) oraz 506 540 445 (dla grupy z Żyrardowa) oraz mailowo: kontakt@zyrafazyrardow.pl

Każdy bierze udział w rajdzie na własne ryzyko i własną odpowiedzialność. Osoby do 16-go roku życia wyłącznie pod opieką dorosłych. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody poniesione w czasie imprezy.

Dodatkowe informacje: https://www.facebook.com/events/802883206471490/

REGULAMIN IMPREZY

Załącznik nr 1. Trasa przejazdu dla grupy z Sochaczewa i Żyrardowa

trasa_ok

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *