Rowerowe powitanie wiosny 2016 – Zaproszenie

rowerowe powitanie wiosny 2016Serdecznie zapraszamy na pierwszą w tym roku wycieczkę rowerową p.t. Rowerowe Powitanie Wiosny, które odbędzie się 20 marca (niedziela).

Tak długo wyczekiwaną wiosnę należy powitać godnie, proponujemy więc jak co roku wspólną wycieczkę rowerową z Żyrardowa i Sochaczewa. Jedziemy razem z Sochaczewskimi Rowerzystami i Rowerzystkami & Crazy Cyclist Sochaczew.

Start oraz zbiórka zarówno w Sochaczewie (Park Garbolewskich – przy pomniku) jak i w Żyrardowie (tor kolarski – ul. Żeromskiego) wyznaczone zostały na godz. 10:00. Następnie grupy z obydwu miast wyruszą w swoje trasy, by spotkać się w Czerwonej Niwie – punkcie już legendarnym.

Na trasie wycieczki zaplanowany został główny postój i poczęstunek w Grodzie na Białynie. Wpisowe na wycieczkę wynosi 15 zł. Cała opłata w pełni pokrywa zorganizowany poczęstunek w Grodzie.

Dystans całej wycieczki wyniesie solidarnie, dla obu miast, 60 km. Nawierzchnia asfaltowo-szutrowa. Tempo jazdy dostosowane do wszystkich uczestników wycieczki.

Zapisy i dodatkowe informacje n.t. wycieczki:

Sochaczew: jarekz1983@wp.pl; tel. 725 555 582

Żyrardów: kontakt@zyrafazyrardow.pl; 506 540 445

Każdy bierze udział w wycieczce na własne ryzyko i własną odpowiedzialność. Osoby do 16-go roku życia wyłącznie pod opieką dorosłych. Udział w wycieczce jest równoznaczny z akceptacją regulaminu:

REGULAMIN WYCIECZKI

Zał. 1) Deklaracja uczestnictwa w wycieczce

Zał. 2) Deklaracja uczestnictwa osób poniżej 16-ego roku życia

Zał. 3) Trasa wycieczki rowerowej

top_rpw2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *