Rowerowe zakończenie sezonu – Zaproszenie

Z powodu skrajnie niekorzystnych warunków atmosferycznych z przykrością informujemy, że Rowerowe zakończenie sezonu 2015 zostaje odwołane.

 

zakonczenie sezonu15Serdecznie zapraszamy na wspólne zakończenie sezonu rowerowego w wykonaniu Klubu Turystyki Rowerowej Tandem Mszczonów oraz Stowarzyszenia Żyr.A.F.A. Żyrardów.

Tym razem wycieczka rowerowa prowadzić będzie do Runowa i znajdującego się tam tematycznego miasteczka Wild West City. Na miejscu czekać będzie na nas miła atmosfera i ognisko. Na ognisko każdy może wziąć co tylko chce, menu jest we własnym zakresie.

Udział w wycieczce jest otwarty dla każdego zainteresowanego i co najważniejsze bezpłatny. Celem wycieczki jest wzajemna integracja, promocja aktywności fizycznej oraz podsumowanie minionego sezonu rowerowego.

Łączny dystans do pokonania z Mszczonowa to 70 km, natomiast z Żyrardowa to ok. 92 km. Prosimy o rozważne ocenienie swoich sił i umiejętności względem planowanego dystansu oraz panujących warunków atmosferycznych. Wycieczka prowadzona będzie w tempie dostosowanym do wszystkich uczestników.

Każdy uczestnik wycieczki bierze udział w wyjeździe dobrowolnie i na własną odpowiedzialność.

Więcej informacji w kontakcie mailowym na: ktr96320@interia.eu oraz kontakt@zyrafazyrardow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *