Wyniki Biegu Chełmońskiego

Witamy wszystkich uczestników wczorajszej imprezy. Mamy nadzieję, że Wasze ubrania już wyschły :) Dziękujemy tym, którzy wytrwali do samego końca i wzięli udział w ceremonii wręczania pucharów i nagród. Poniżej przedstawiamy kolejność w biegu na 10 km wraz z osiągniętymi czasami.

Lp./poz. Nr start. Nazwisko Imię Czas Msc. w kat. M/K Data urodzenia Miejscowość Klub
1 1 Kurek Artur 0:38:45 1 1970-05-12 Żyrardów Salomon Suunto Team
2 49 Strykowski Daniel 0:39:28 2 1980-01-08 Warszawa Warszawa
3 71 Nowocień Jacek 0:39:46 3 1959-01-02 Podkowa Leśna GLKS Nadarzyn
4 76 Stępniak Piotr 0:40:15 4 1984-08-19 Sochaczew KM Aktywni Sochaczew
5 72 Niemojewski Krzysztof 0:40:33 5 1996-08-02 Nowe Kozłowice LKS Osuchów
6 30 Knychas Darek 0:40:42 6 1973-03-02 Warszawa KB Ergo
7 63 Pyszko Mariusz 0:40:50 7 1991-03-19 Wola Miedniewska
8 83 Domański Piotr 0:40:52 8 1978-01-10 Radzyń Podlaski Run-log.com
9 120 Petrów Dawid 0:41:03 9 1984-01-01 Pruszków JacekBiega Running Team
10 39 Ciecierski Leszek 0:41:25 10 1971-01-31 Jaktorów
11 32 Szczepaniak Sebastian 0:41:30 11 1988-02-14 Żyrardów Żyrardów
12 12 Pakuła Roman 0:41:55 12 1986-02-28 Budziszewice Zjednoczeni Budziszewice
13 96 Ratyński Marek 0:42:12 13 1976-07-12 Warszawa
14 37 Rubikowski Jacek 0:42:22 14 1990-02-07 Żyrardów
15 105 Kosowski Janusz 0:42:51 15 1952-11-05 Olsztyn AKM Olimp Olsztyn
16 54 Niedziński Marcin 0:43:20 16 1977-07-17 Makówka MR Team
17 91 Biedrzycki Michał 0:43:21 17 1985-08-27 Żyrardów Trail Team
18 38 Salski Rafał 0:43:26 18 1968-04-03 Żyrardów Trailteam Żyrardów
19 47 Szymczak Marek 0:43:27 19 1976-10-07 Żyrardów Nasza Era
20 60 Gajewski Sebastian 0:44:18 20 1980-06-11 Żyrardów KS Żyrardowianka
21 113 Sadowski Jarosław 0:44:28 21 1989-02-03 Międzyborów
22 66 Kubiak Grzegorz 0:44:35 22 1980-02-20 Juków
23 125 Miller Andrzej 0:44:59 23 1966-02-21 Grodzisk Mazowiecki Amator
24 78 Deryło Norbert 0:45:15 24 1980-01-31 Mszczonów
25 117 Deryło Tomasz 0:45:33 25 1983-05-16 Warszawa
26 67 Ciesielski Mariusz 0:45:43 26 1988-07-31 Grodzisk Mazowiecki Sentex
27 61 Szymański Tomasz 0:45:51 27 1981-10-04 Natolin Biegam, bo lubię w Książenicach
28 130 Gątarz Janusz 0:46:56 28 1981-12-05 Warszawa J&J
29 41 Malicki Kamil 0:48:08 29 1989-01-23 Sochaczew
30 103 Piłowski Michał 0:48:25 30 1990-12-09 Żyrardów
31 62 Adamaszek Artur 0:48:43 31 1981-11-01 Żyrardów
32 64 Gajda Michał 0:48:45 32 1985-10-06 Brochów Brochów
33 148 Michalczuk Szymon 0:49:11 33 1983-04-25 Grodzisk Mazowiecki
34 20 Sikora Wojciech 0:49:24 34 1988-02-27 Sochaczew Sochaczew
35 45 Sadocha Rafał 0:49:28 35 1979-07-07 Grodzisk Mazowiecki Run-log.com
36 118 Marciniak Krzysztof 00:49:30 36 1976-01-02 Żyrardów LOT
37 81 Chojnowski Tomasz 00:49:32 37 1979-10-20 Warszawa Warszawa
38 48 Marcinkowski Michał 00:49:34 38 1986-06-09 Sochaczew
39 134 Suwald Andrzej 00:49:47 39 1961-05-16 Warszawa JacekBiega Running Team
40 85 Adamkiewicz Mirosław 00:49:50 40 1967-08-16 Sochaczew KM Aktywni Sochaczew
41 25 Wróblewski Jarosław 00:49:51 41 1983-03-26
42 126 Niedzińska Monika 00:50:02 1 1979-08-25 Makówka MR Team
43 106 Romanów Przemek 00:50:08 42 1982-02-08 Rajszew Trucht Tarchomin Team
44 46 Szczepański Wojciech 00:50:11 43 1977-10-10 Książenice Drżym Team
45 52 Ziembicka Agata 00:50:21 2 1970-07-21 Warszawa
46 145 Filipiak Adam 00:50:22 44 1972-09-17 Sochaczew 3. Brygada Rakietowa OP
47 28 Zdziarski Piotr 00:50:33 45 1979-07-31 Grodzisk Mazowiecki
48 121 Chwalik Andrzej 00:50:54 46 1979-03-21 Warszawa
49 23 Babiński Jerzy 00:51:04 47 1960-03-23
50 5 Zaborski Adam 00:51:19 48 1970-02-14 Pruszków Tunia Team
51 21 Jażdżyk Łukasz 00:51:26 49 1985-09-01 Sochaczew Sochaczew
52 104 Płoński Paweł 00:51:29 50 1974-02-26 Warszawa Jachula Wawer
53 43 Dobrzyński Piotr 00:51:31 51 1992-08-16 Sochaczew Jabłko
54 124 Ignaszak Jan 00:51:40 52 1954-06-08 Tartak Brzózki Amator
55 53 Posłuszny Piotr 00:51:44 53 1967-07-08 Warszawa
56 56 Brogowicz-Stępniewska Agnieszka 00:51:55 3 1977-03-31 Grójec
57 73 Sobieraj Aneta 00:52:03 4 1985-02-26 Jaktorów Kolonia Jkkf Zanshin
58 109 Sroka Krzysztof 00:52:20 54 1971-10-30 Adamów-Parcel
59 42 Majkrzak Piotr 00:52:33 55 1991-06-29 Żyrardów Trailteam Żyrardów
60 101 Niewinowski Paweł 00:52:38 56 1975-03-04 Płock Tadeo i synowie
61 3 Maniecka Agnieszka 00:52:44 5 1986-08-24 Warszawa JacekBiega Running Team
62 2 Mądrach Piotr 00:52:45 57 1983-12-25 Warszawa JacekBiega Running Team
63 137 Jackowski Rafał 00:52:48 58 1995-11-03 Żyrardów
64 142 Ceret Bożena 00:53:15 6 1981-11-01 Pruszków
65 149 Kozłowski Grzegorz 00:53:17 59 1994-04-17 Wiskitki
66 15 Kalinowski Arkadiusz 00:54:00 60 1967-09-23
67 84 Adamkiewicz Michał 00:54:03 61 1995-02-03 Sochaczew KM Aktywni Sochaczew
68 51 Nowakowski Maciej 00:54:04 62 1972-04-14 Warszawa Rembertów Team
69 143 Wojciechowski Tomasz 00:54:50 63 1978-06-02 Milanówek
70 6 Abramczyk Eliza 00:54:56 7 1976-08-24 Warszawa Ursus Tunia Team
71 65 Drązikowski Rafał 00:55:01 64 1987-01-24 Jaktorów JKKF Zanshin
72 87 Dąbrowska Beata 00:55:05 8 1980-08-01 Grodzisk Mazowiecki
73 70 Budzaj Magdalena 00:55:06 9 1977-06-09 Jaktorów JKKF ZANSHIN
74 24 Wolańczyk Andrzej 00:55:12 65 1958-11-09 Dawaj Maryśka
75 140 Szymański Michał 00:55:21 66 1977-05-28 Żyrardów
76 34 Dzwonkowska Katarzyna 00:55:22 10 1988-01-17 Żyrardów
77 123 Gałązka Andrzej 00:55:45 67 1959-02-05 Falenty
78 59 Szewczyk Rafał 00:55:52 68 1977-05-03 Kady Biegam, bo lubię w Książenicach
79 108 Jasiński Krzysztof 00:56:02 69 1974-10-25 Żelechów
80 107 Wójcik Agnieszka 00:56:03 11 1982-10-09 Rajszew Trucht Tarchomin Team
81 75 Stępniak Małgorzata 00:56:15 12 1990-12-23 Sochaczew KM Aktywni Sochaczew
82 18 Kącka Edyta 00:56:45 13 1990-09-18
83 29 Łuczyński Robert 00:56:59 70 1979-04-29 Izdebno Kościelne Żółw Izdebno
84 11 Michalski Krzysztof 00:57:34 71 1970-12-20 Żyrardów
85 93 Niezabitowska Karolina 00:57:42 14 1982-01-19 Warszawa
86 89 Niezabitowski Maciej 00:57:43 72 1980-09-01 Lublin
87 131 Gątarz Justyna 00:58:45 15 1983-09-12 Warszawa J&J
88 133 Ceret Artur 00:59:42 73 1983-05-06 Pruszków
89 7 Małecki Maciej 01:00:03 74 1974-10-09 Sochaczew Prawo i Sprawiedliwość
90 144 Jakubowski Szymon 01:00:20 75 1982-05-10 Żyrardów 3. Brygada Rakietowa OP
91 146 Kawka Andrzej 01:00:44 76 1956-12-18 Warszawa
92 82 Pierc Marta 01:00:45 16 1983-10-02 Żyrardów
93 102 Flakowski Marcin 01:00:58 77 1988-04-06 Żyrardów
94 97 Walczak Filip 01:03:13 78 1974-06-10 Warszawa
95 111 Umiński Michał 01:03:26 79 1976-03-16 Warszawa Umisie Bylewlimicie
96 112 Sierzputowska Izabela 01:03:26 17 1975-05-01 Miastkowo Umisie Bylewlimicie
97 92 Radzikowska Agnieszka 01:03:40 18 1989-01-12 Stara Wieś
98 116 Dymiński Marcin 01:05:52 80 1979-03-02 Ząbki Bóbr Tłuszcz
99 58 Koperski Mariusz 01:05:53 81 1976-03-03 Józefów Bóbr Tłuszcz
100 114 Jackowska Marta 01:06:19 19 1990-02-10 Wiskitki
101 13 Szpot Kamil 01:06:45 82 1986-08-12 Książenice Biegam, bo lubię w Książenicach
102 14 Pawłowska Gabi 01:06:45 20 1977-01-07 Książenice Biegam, bo lubię w Książenicach
103 132 Kwiatkowska Magdalena 01:07:00 21 1975-02-27 Grodzisk Mazowiecki
104 77 Szustkiewicz Zbigniew 01:07:30 83 1972-03-08 Mszczonów
105 22 Gendek Piotr 01:08:05 84 1984-06-01 Baranów
106 44 Wacławski Piotr 01:08:07 85 1986-10-11 Baranów Żyrardów
107 68 Zagrajek Monika 01:08:13 22 1979-01-12 Radziejowice Radziejowice
108 55 Wacławek Katarzyna 01:08:13 23 1983-02-23 Radziejowice Radziejowice
109 27 Chojnowska Monika 01:08:13 24 1987-05-03 Warszawa Radośni Amatorzy :)
110 139 Chmiel Michał 01:17:50 86 1987-07-26 Szczekociny Szczekociny

6 komentarzy na temat “Wyniki Biegu Chełmońskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *