Ruszyły zapisy na Bieg Chełmońskiego!

Miło jest nam zaprosić wszystkich amatorów fizycznej aktywności na Bieg Chełmońskiego, który odbędzie się w 22 czerwca 2014 roku w Radziejowicach. Dostępny jest już formularz, który pozwala zapisać się na jeden z dwóch oferowanych biegów.

Zapisy na bieg!

Każdy kto będzie chciał wziąć udział w Biegu Chełmońskiego będzie mógł wybrać z pośród dwóch biegów, różniących się dystansem, trasą i obowiązkiem uiszczenia opłaty wpisowego. Do wyboru jest bieg główny zorganizowany na dystansie 10 km, którego trasa będzie poprowadzona ulicami Radziejowic oraz okolicznymi ścieżkami leśnymi (patrz poniżej: Trasa Biegu Głównego). Udział w tym biegu wiąże się z opłatą wpisowego wynoszącą 10 zł. Drugim biegiem będzie bieg rodzinny na dystansie ok. 1 km. Udział w tym biegu jest bezpłatny, jego trasa stanowi obszar malowniczego zespołu pałacowo-parkowego w Radziejowicach. Zachęcamy całe rodziny (minimum 2 osoby) do udziału w Biegu Rodzinnym. Dodatkowo w ramach imprezy towarzyszącej przeprowadzony będzie konkurs wiedzy o Józefie Chełmońskim, w którym będzie mógł wziąć udział każdy!

Bieżące informację nt. Biegu znajdą Państwo również w zakładce: Bieg Chełmońskiego

Trasa biegu będzie wiodła ulicami gminy Radziejowice, okolicami malowniczego zespołu parkowo-pałacowego oraz ścieżkami pobliskiego lasu radziejowickiego. Trasa Biegu Głównego będzie mocno urozmaicona, poprowadzona będzie zarówno po nawierzchni asfaltowej, jak również po nawierzchni nieutwardzonej.

SAM_2348aCelem biegu jest uczczenie roku Józefa Chełmońskiego w Powiecie Żyrardowskim oraz promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród mieszkańców Powiatu Żyrardowskiego. Impreza ma charakter sportowo-rekreacyjny i w całości przeprowadzona będzie na terenie gminy Radziejowice, pow. żyrardowski, woj. mazowieckie.

Zapraszamy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *